Svatební květinová výzdoba

Hledáte příjemně naladěnou květinářku? Navrhnu a připravím květinovou výzdobou pro vaši svatbu na míru.

Vítejte. Na tomto místě najdete kontaktní formulář, kde můžete popsat svou květinovou výzdobu, také jsou zde reference od „mých“ nevěst a ženichů a ve spodní části stránky najdete opravdu velkou dávku svatební inspirace v podobě fotek se svateb, které jsem dělala.

Miluji svatby a moc ráda Vám pomohu připravit květiny na tu vaši. Nejraději kombinuji květiny koupené na ekologických farmách s květinami, které zrovna v tu chvíli kvetou nebo rostou na mojí zahradě nebo na okolních loukách. Za svou květinovou éru jsem připravila květiny na svatbu pro více než 150 novomanželským párů. Můj styl se stále se vyvíjí a tím i láska k mé práci stále roste. A zároveň roste i můj tým kolegyň, se kterými spolupracuji na větších svatbách.

Nejdůležitější je vědět kde a kdy svatba bude a mít malinko představu, co se Vám líbí :). Jestli chcete romantickou velkou svatbu v chrámových prostorách a nebo jestli svatba bude menší, laděná do přírodního stylu nebo se bude konat pod otevřeným nebem.

Ráda Vám vytvořím květinovou výzdobu na míru. Většinou si vše povíme na první online nebo živé schůzce, kde se více poznáme a zjistíme, zda bude spolupráce oboustraně příjemná. Také si popovídáme o místě, kde se svatba koná a vyslechnu vaši představu a naladíme se na stejnou vlnu. Také Vám ukážu, co vše se květinami dá ozdobit. Po první schůzce dělám předběžný rozpočet na míru.

Budu se na Vás těšit!

Eliška

Máte zájem spolupráci se mnou?

Vyplňte prosím formulář. Na základě vyplněných údajů Vám mohu připravit předběžný rozpočet. Po odeslání formuláře se Vám ozvu a doladíme podrobnosti. Budu se Vás těšit 🙂