Semináře

Pojďme společně tvořit.
Pod vašima rukama vedenýma zkušenou květinovou koučkou vytvoříte nádherné výrobky. Odreagujete se, přijdete na jiné myšlenky a odnesete si vlastnoručně vyrobenou dekoraci. Můžete ji někomu darovat a nebo si vyzdobit své okolí.

Pro děti

 Workshopy jsou pro děti od cca 7 let, které rádi tvoří rukama, nebojí se použít tavnou pistoli a neváhají si říci o pomoc. V ceně je veškerý materiál, zapůjčení nářadí a moje pomoc. Každou hodinu si odnesou výrobek.

 

Cena za jednotlivé lekce je 350,-. Zvýhodnění cena za všechny tři lekce je 900,-. 

Můžete případně přijít rodiče s dětmi, pokud bude potřeba.

Pro dospělé

Workshopy jsou určeny pro dospělé ženy i muže, kteří chtějí na chvíli zaměstnat hlavu i ruce netradiční činností a vytvořit si pro sebe či své blízké jarní výzdobu, naučit se nové postupy a zlepšováky. Na místě na vás budu čekat já, květinářka s dlouholetou praxí, vášní pro řemeslo a citem pro krásno. Z každé lekce si odnesete jeden výrobek a spoustu praktických triků. 

 V ceně je veškerý materiál, zapůjčení nářadí, moje pomoc a malé občerstvení.

Cena za jednotlivý workshop je 850,-. Zvýhodněná cena za dvě lekce je 1500,-. 

Další informace

KDE SE SEMINÁŘE KONAJÍ? – Jiráskova 100, Úvaly – v keramické dílně Keramika hrou, vlakem z Masarykova nádraží v Praze je to 25 min a dílna je cca 4 minuty pěšky od nádraží v Úvalech 

JAK SE MÁM PŘIHLÁSIT? Prosím vyplňte přihlašovací formulář níže nebo pro bližší informace volejte na 602660877

JAK SEMINÁŘ ZAPLATIT? Předem na fakturu se hradí 50% celkové částky a doplatek na místě hotově nebo celá částka předem, pokud máte zájem jinou formu, napište mi. 

STORNO PODMÍNKY

 V  případě, že se nenaplní kapacita workshopu si vyhrazuji právo workshop zrušit. V případě zrušení vaší účasti na workshopu více než 14 dní před datem konání, vracíme 100% uhrazené částky. V případě zrušení vaší účasti na workshopu méně než 14 dní před datem konání činí storno poplatek 100% z celkové částky. Je však možné za sebe najít náhradníka nebo převést na jinou následující akci.  

Mám zájem o workshop

Vyplňte mi prosím formulář a já se vám ozvu s dalšími podrobnostmi.